REKLAMA

Partia KORWiN uderza w imigrantów. Jest petycja do władz

  • Autor: TM
  • 09 września 2015 11:29
Partia KORWiN uderza w imigrantów. Jest petycja do władz Takie plakaty mają pojawić się w całej Polsce. Fot. partiakorwin.pl

Partia KORWiN rozpoczęła akcję przeciw imigrantom. „Nie dla islamskiej dzielnicy w naszym mieście, nie dla islamizacji Polski” - piszą w petycji do władz. To pierwsze wykorzystanie tematu imigrantów w kampanii wyborczej.

"My, niżej podpisani obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, wzywamy Panią Premier Rządu RP, Ewę Kopacz, do odrzucenia kwot relokacji imigrantów, przewidzianych dla Polski przez Komisję Europejską - czytamy w petycji zamieszczonej na stronie partii.

Obozy to nie pomoc humanitarna

Partia żąda także "natychmiastowego zaprzestania negocjacji” na temat przyjmowania imigrantów do Polski.

Nie chcemy, by w Polsce powstawały "obozy uchodźców”, będące w istocie obozami koncentracyjnymi dla ludzi, którym uniemożliwiono dotarcie do wybranego przez nich celu. Tworzenie takich obozów nie ma nic wspólnego ze sferą pomocy humanitarnej, jest w istocie policyjną akcją zleconą przez państwa trzecie - piszą działacze.

Twierdzą, że "nie są obojętni na cierpienie tysięcy ludzi spowodowane przez wojny i katastrofy, ale są przeciwni manipulacji opinią publiczną poprzez tworzenie fałszywego poczucia solidarności z migrantami, którzy nie wybrali z własnej woli Polski jako miejsca ucieczki".

Plakaty w całej Polsce

Plakaty z hasłami antyimigranckimi mają się pojawić w całej Polsce. Akcja ma być wykorzystana przez partię KORWiN w kampanii parlamentarnej.

Komentatorzy podkreślają, że jest to pierwsze wykorzystanie tematu imigrantów w kampanii wyborczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

  • grazyna 2015-09-11 22:50:14
    Pani Kopacz nie ch wezmie do siebie islamistow ale niech wyjedzie z P olski nasza P olska niech sie zajmie naszymy rodakami co nie maja z czego utrzymac rodzin a nie muzulmanaami
  • Patriota 2015-09-10 10:26:41
    Partia KORWiN jedyny głos rozsądku 25 październikaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA