REKLAMA

Partia KORWiN ujawniła lidera listy w Krakowie

  • Autor: WGK
  • 11 września 2015 14:00
Partia KORWiN ujawniła lidera listy w Krakowie Konrad Berkowicz

Konrad Berkowicz, wiceprezes partii KORWiN, wystartuje w wyborach parlamentarnych z pierwszego miejsca krakowskiej listy. To jedyne nazwisko, jakie ujawnił Janusz Korwin-Mikke.

Szef i założyciel partii stwierdził, że „pan Berkowicz zna doskonale program liberalny, ma świetną prezencję i w Sejmie będzie się pokazywał, czego nie można powiedzieć o panu Kukizie”. Pełna lista kandydatów ugrupowania Janusza Korwina-Mikkego zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

Na razie działacze informuję jedynie, że ma partyjnych listach w Małopolsce znajdą się osoby z doświadczeniem, eksperci, m.in. ceniony lekarz wybierany na lekarza roku, znani radcy prawni oraz przedsiębiorcy.

W przypadku okręgu krakowskiego korwiniści złożyli w Państwowej Komisji Wyborczej 5555 (wymagane jest minimum 5 tys.) podpisów poparcia. Ugrupowanie twierdzi, że podpisów ma nawet więcej na wypadek, gdyby PKW część zakwestionowała.

Janusz Korwin-Mikke poinformował na Facebooku, że „powoli rejestrujemy okręgi wyborcze do sejmu. Na obecną chwilę podpisy złożyły lub mają niebawem złożyć takie miasta jak: Kraków, Lublin, Siedlce, Bydgoszcz, Konin, Rzeszów, Olsztyn, Białystok”. Jednocześnie polityk wciąż zachęca do zbierania podpisów poparcia.

Konrad Berkowicz studiował informatykę Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej, współpracował z Uczelnianym Centrum Informatyki AGH, pracował m.in. w korporacji informatycznej i agencji marketingu internetowego. Studiował też filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywny politycznie od roku 2005, zawsze w formacji Janusza Korwina-Mikkego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • jkm 2015-09-12 17:45:43
    Do flis: Skoro nie został wybrany to co miał zrobić
  • flis 2015-09-11 15:07:25
    Żadne zaskoczenie. Powodzenia nie mogę życzyć, bo pan Konrad jest na razie na poziomie aparatczyka partyjnego i w zasadzie nic konkretnego dla Krakowian nie zrobił.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA