REKLAMA

Partia Razem: budujemy lewicę za którą nie będzie trzeba się wstydzić

  • Autor: TM
  • 28 września 2015 10:04
Partia Razem: budujemy lewicę za którą nie będzie trzeba się wstydzić Zandberg zapewnił, że "celem jego partii jest to, aby w Polsce zacząć inaczej mówić o państwie". Fot. facebook.com

Próbujmy krok po kroku zbudować lewicę za którą nie będzie trzeba się wstydzić udujemy oddolną demokratyczną strukturę, która jest skupiona wokół programu. Alternatywa istnieje - przekonywał w radiowej "Jedynce" Adrian Zandberg z partii Razem.

Zandberg zapewnił, że "celem jego partii jest to, aby w Polsce zacząć inaczej mówić o państwie".

Ze skrajności w skrajność

Wpadliśmy ze skrajności w skrajność, ze świata w którym państwo było odpowiedzialne za wszystko do świata w którym za wszystko ma być odpowiedzialna jednostka - powiedział polityk.

Adrian Zandberg odniósł się także do proponowanych przez jego ugrupowanie propozycji podatkowych i mieszkaniowych.

Chcemy postawić na budownictwo komunalne - podkreślił.

Sprawny system podatkowy

Przyznał, że jeśli państwo ma dobrze działać, to trzeba także stworzyć sprawny system podatkowy, w którym bogatsi będą płacili większe podatki, niż obecnie.

Oświadczył również, że "oczywiste jest, iż prawa człowieka nie podlegają dyskusji, a państwo nie powinno ingerować w życie osobiste obywateli".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA