REKLAMA

Partia Razem: chcemy wyjaśnień ws. debaty Szydło z Kopacz

  • Autor: TM
  • 19 października 2015 09:46
Partia Razem: chcemy wyjaśnień ws. debaty Szydło z Kopacz Chcielibyśmy usłyszeć wyjaśnienia, dlaczego w tej debacie nie uczestniczą wszystkie komitety na równych prawach - Malińska. Fot. partiarazem.p

Partii Razem nie podoba się formuła debaty wyborczej, w której zmierzą się Beata Szydło i Ewa Kopacz. Chcielibyśmy usłyszeć wyjaśnienia, dlaczego w tej debacie nie uczestniczą wszystkie komitety na równych prawach - mówiła w radiowej "Trójce" Magdalena Malińska z partii Razem.

Nie przekonują nas tłumaczenia prezesa TVP, że rozmowa Ewy Kopacz i Beaty Szydło to audycja, a nie debata - stwierdziła Malińska.

Fot. partiarazem.pl

To gra słów i przejaw polityki sondażowej powodującej, że mocni gracze stają się coraz mocniejsi. To szkodzi demokracji. Ludzie z nowymi pomysłami mają problem z przebiciem się do świadomości Polaków - podkreśliła.

Magdalena Malińska mówiła także o propozycjach dotyczących zmian w telewizji publicznej, systemu emerytalnego oraz systemu podatkowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA