REKLAMA

Partia Razem: oto prezenty polityków dla wielkiego biznesu

  • Autor: TM
  • 21 października 2015 13:11
Partia Razem: oto prezenty polityków dla wielkiego biznesu PiS jest zawsze pro pracownicze gdy startuje w wyborach. Kiedy rządzi już nie – powiedziała Malińska. Fot. partiarazem.pl

Przedstawiciele partii Razem Magdalena Malińska i Jakub Danecki, mówili m.in. o podatku liniowym i wyborach 25 października, w których po raz pierwszy nie trzeba głosować: na "mniejsze zło".

Poruszyli m.in. temat podatku liniowego.

Pieniądze na szkoły i mieszkania

Podatek liniowy w wysokości 19 proc. pomaga uniknąć przedsiębiorcom płacenia podatku w wysokości 32 proc. Za 4 mld zł rocznie można byłoby wybudować mieszkania, szkoły, szpitale - powiedziała Magdalena Malińska.

Dodała, że "Platforma Obywatelska gdy chciała zmniejszyć dziurę budżetową sięgnęła do kieszeni najbiedniejszych podnosząc stawkę VAT. PiS jest zawsze pro pracownicze gdy startuje w wyborach. Kiedy rządzi już nie"

"Od czasów AWS"

Przedstawiciele partii powiedzieli także, że historia prezentów dla najbogatszych zaczęła się dużo wcześniej - "już za czasów AWS".

Mamy serdecznie dość głosowania na mniejsze zło. To są pierwsze wybory, w których można zagłosować zgodnie ze swoim sercem, to pierwsze wybory w których można zagłosować na Razem – powiedziała Malińska.

Nie marnujcie swojego głosu na mniejsze zło, inna Polska jest możliwa - dodała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA