REKLAMA

Partia Razem zapłaci 75 proc. podatku od 14 mln zł dotacji?

  • Autor: TM
  • 28 października 2015 04:32
Partia Razem zapłaci 75 proc. podatku od 14 mln zł dotacji? Razem dostanie ponad 14 mln zł dotacji z budżetu. Fot. facebook.com

Partia Razem dostanie w ciągu najbliższych czterech lat ponad 14 mln zł z budżetu.W sieci pojawiły się głosy, by ugrupowanie opodatkowało się i oddało do budżetu 75 proc. tej kwoty.

Internauci uznali, że tym samym Partia Razem dołączyła do grona bogaczy. A ci, według programu partii, powinni płacić podatek w wysokości 75 proc. (od kwoty powyżej 0,5 mln zł).

Akcja na Facebooku

Na Facebooku powstała więc akcja "Żądamy 75 proc. podatku od subwencji partii RAZEM!". W krótkim czasie zdobyła ponad tysiąc uczestników - donosi serwis naTemat.

"To trolling"

Co na to Razem?

To trolling, niech trolle gadają To bardzo duże pieniądze, bo na kampanię mieliśmy ok. 300 tys. zł. Ale oczywiście naszym największym kapitałem jest entuzjazm członków – powiedziała Marta Nowak, rzeczniczka Razem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • winif 2015-11-01 13:41:44
    Czy partia KORWIN domagająca się likwidacji subwencji dla partii, czy partia Nowoczesna (która mimo że też jest za likwidacją wzięła kredyt(!) "na gębę"/"na sondaże" pod zastaw(!) potencjalnej subwencji) zwrócą subwencje ? Bo domaganie się od zwolenników partii przeciwnych subwencjom dla partii, żeby partia która jest ZA subwencjami dla partii(choć za zmianą ich wykorzystywania) żeby zapłaciła proponowany PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH, i to jeszcze od wysokości PRZYCHODU subwencji (a nie dochodu) jest wyższym poziomem skretynienia gimnazjalistów popierających KRULaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA