REKLAMA

Pawłowicz skarży się do KRRiT na TVN: Szczują mnie i innych posłów PiS

  • Autor: GP
  • 27 października 2016 09:26
Pawłowicz skarży się do KRRiT na TVN: Szczują mnie i innych posłów PiS Poseł Krystyna Pawłowicz zasugerowała, że za stronniczość komercyjnej stacji powinno odebrać się licencję na nadawanie w Polsce. (fot.:youtube.com)

• W liście do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) poseł PiS skarżyła się na TVN.
• Poseł Krystyna Pawłowicz wyliczyła - jej zdaniem - szkalujące PiS materiały, które pojawiły się na antenie stacji i zasugerowała, że nadawca szczuje ją i innych polityków formacji rządzącej.
• Pawłowicz zasugerowała nawet, by KRRiT odebrała stacji możliwość nadawania programów.

Poseł Krystyna Pawłowicz wystosowała w środę (26 października) pismo do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT). W korespondencji skarżyła się na stację TVN i zarzuciła jej "propagowanie działań sprzecznych z prawem, z polską racją stanu oraz postaw i poglądów sprzecznych z moralnością i dobrem społecznym".

Poseł posunęła się tak daleko, że sugeruje odebranie koncesji nadawcy stacji TVN.

Poseł wylicza materiały, które ukazały się na antenie TVN, które w jej ocenie świadczą o łamaniu standardów i prawa. Poseł Pawłowicz powołała się na szereg wydań Faktów TVN z września i października (dni 1, 2, 3, 13, 19, 23 października).

Materiały, które poseł wymieniła to przede wszystkim relacje z protestów kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa do aborcji czy relacje z działań szefa MON Antoniego Macierewicza.

Poseł wyliczała też cytaty TVN, które miały być przeinaczeniami słów lidera PiS, Jarosława Kaczyńskiego.

- Autorzy znając przecież cały wywiad prezesa Jarosława Kaczyńskiego dla PAP, przeinaczają kolejny raz słowa J.Kaczyńskiego, by podtrzymać agresję i niepokój kobiet. Zachęcają przy tym do demonstracji pod prywatnym mieszkaniem prezesa PiS, co narusza wszelkie standardy polityki - pisze poseł PiS.

W konkluzji Pawłowicz oskarża stację o stronniczość, pogardę dla przedstawicieli obecnej władzy i pisze, że "podobnie jak inni posłowie PiS, jest obiektem nieustannego zaszczucia".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Obywatel RP 2016-12-30 01:19:27
    Jak Pani Pawlowicz szczuje Polaków na Polaków to jest wszystko wporzadku jak się Panią konstruktywnie krytykuje to się chce odebrać głos. W myśl zasady Kali ukraść to dobrze...Kalemu ukraść to źle...
  • Kasia Mivra 2016-10-27 16:33:22
    czy z Koleżanka posłanką pawłowska nie można czegoś zrobić niech np. idzie do klasztoru albo zajdzie w ciążę albo - ja juz tej kobiety nie wytrzymuję!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA