REKLAMA

Petru: jestem atakowany ze wszystkich stron

  • Autor: TM
  • 21 października 2015 12:54
Petru: jestem atakowany ze wszystkich stron Dla mnie najważniejsze jest to, żeby urządzić lepiej Polskę za te same pieniądze – mówił Petru. Fot. facebook.com

Debata liderów ogólnopolskich komitetów wyborczych pokazała, że wybór, który przed nami stoi jest znacznie szerszy i nie ogranicza się tylko do wyboru między PO a PiS - powiedział w radiowej "Jedynce" Ryszard Petru, lider Nowoczesnej.

Ryszard Petru stwierdził, że debata pokazała, jak różne są wizje Polski prezentowane przez poszczególnych liderów.

"Dwucyfrowy wynik"

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby urządzić lepiej Polskę za te same pieniądze - mówił.

Przyznał, iż jest ze wszystkich stron atakowany.

Wygrałem proces z Millerem i Palikotem, potem moje konferencje były zagłuszane przez partie KORWiN i Kukiz. Słyszałem też niesympatyczne głosy ze strony PO, mimo to wierzę w dobry dwucyfrowy wynik w niedzielę - tłumaczył.

"Koalicja i opozycja"

Lider Nowoczesnej powiedział, iż po ewentualnym wejściu do Sejmu jest przygotowany do działania zarówno w koalicji, jak i opozycji.

Wszystko zależy od tego, kto wejdzie do Sejmu i czy uda się realizować minimum programowe - doprecyzował.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • tyszczuk.pl 2015-10-21 14:33:17
    Większość raczej ma zdanie odwrotne. To nowoczesna podczas tej kończącej się kampanii wyborczej atakowała kogo tylko mogła, w tym także sięgając jako chyba jedyna po PO po elementy czarnego pijaru - Że przypomnę strasznie Kukizem i Korwinem, kruszeniem muru zbudowanego z PO, PiS oraz PSL. Kneblowaniem oponentów sprawami sądowymi. Nie oberwało się chyba jedynie PSLowi. Straszny Kukiz z Korwinem zagłuszali konferencję Nowoczesnej - chyba jedyny sposób aby urwać sekundę z porażającej statystyki obecności w mediach !!! Biedna Sierotka.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA