REKLAMA

Petru krytykuje PiS: nierealne propozycje

  • Autor: TM
  • 19 października 2015 09:05
Petru krytykuje PiS: nierealne propozycje Nie ma sensu tworzenie koalicji przeciw PiS– stwierdził lider Nowoczesnej. Fot. facebook.com

Ryszard Petru ostro krytykował pomysły gospodarcze PiS. Są nieodpowiedzialne - powiedział w Radiu ZET.

Petru skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który zapowiedział, że po wygranych wyborach przez PiS mieszkania w Polsce wyraźnie potanieją. Prezes chce, by ceny metra kwadratowego nie przekraczały 3 tysięcy złotych.Te słowa oburzyły Ryszarda Petru.

"Halo, panie prezesie, tu Ziemia"

Halo, panie prezesie, tu Ziemia - mówił lider Nowoczesnej, według którego pomysły gospodarcze PiS "są nieodpowiedzialne".

To nierealny pomysł, bo kto by miał decydować o cenach mieszkań? Takie rzeczy mogą się skończyć niedoborem mieszkań na rynku - tłumaczył Petru.

Takiej koalicji nie będzie

Dodał, że nie ma jednak sensu tworzenie koalicji przeciw PiS.

Taka formacja byłaby nietrwała - stwierdził lider Nowoczesnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Klasa Rob. M.St.W-wy 2015-10-19 10:07:39
    Ty Petru. Frajerze jeden. A wiesz waść ile kosztuje wybudowanie 1 m kwadratowego mieszkania w do stanu gotowego ( nie tylko deweloperskiego)? To nie pier....l , że ,,Kaczor" nie ma racji. Bez problemu solidnie można za 2950 zł za m2 mieszkania w stanie gotowym do zamieszkania. teren w cenie ale teren z gminy nie od spekulantów. Za tyle możemy budować w większości miejsc w Polsce gdzie spekulanci nie podbijają ceny za grunty. Mam na uwadze Warszawę i inne większe miasta, gdzie żydki i cwaniacy z PO, byłego PZPR i obecnego nadal PSL razem z bankami robią spekulacyjne podwyżki. NIBY TAK JEST OK. Gówno prawda, że jest OK. Kaczyński doprowadzi do wspominanej przez Kaczora sytuacji znacznej obniżki ceny za m 2 gotowego mieszkania. Szanowny Petru, nie tylko ja ale i pozostała część Polaków wie za ile można wybudować mieszkania. Nie mamy na uwadze klitki - "apartamenty" 40 m 2 ze złotymi klamkami . Mam na uwadze mieszkania 60 - 80 m2 w standardzie jak w TBS bez luksusu ale można bez wstydu mieszkać, nie zdychać z głodu płacąc kosmiczne raty kredytu dla żydowskich cweli z linii KONSENSUSU WASZYNGTOŃSKIEGO . A tak, aby Ciebie MORDODRZACZU zamknąć ostatecznie to dopowiem, że MIESZKANIA TE POD WYNAJEM I KOMUNALNE, ALE Z PRAWEM DOCHODZENIA DO WŁASNOŚCI PRZEZ LOKATORA. ( zgodnie z prawem realnymi możliwościami Polaka z "Zielonej wyspy " niemieckiej wazeliny - czyli DonciaTuska Pozdrawiam BUDOWLANIEC ( i nie ten od kielni czy kafelek )
  • Vakor 2015-10-19 10:04:55
    Wreszcie jakiś głos rozsądku. Takich polityków powinno być w Polsce więcej. Niestety, obawiam się, że "ciemny lud kupi" te obietnice PIS...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA