REKLAMA

Petru krytykuje PO i PiS: Polacy nie powinni się dać nabierać

  • Autor: TM
  • 15 września 2015 09:03
Petru krytykuje PO i PiS: Polacy nie powinni się dać nabierać Polacy nie powinni się dać nabierać – mówił Petru. Fot. facebook.com

Polacy nie powinni się dać nabierać. Jeżeli ktoś mówi na półtora miesiąca przed wyborami o rzeczach, które mógł zrobić przez osiem lat, to oznacza to bark wiarygodności – powiedział w TVP Info Ryszard Petru, lider Nowoczesnej.

PiS rządził też przez dwa lata i strasznie obiecywał. Tuż przed wyborami mówi: nic nie obiecujemy – tłumaczył lider Nowoczesnej i ocenił, że właśnie dlatego „POPiS jest niewiarygodny”.

Ostro o obietnicach

Ryszard Petru skrytykował obietnice zarówno Platformy Obywatelskiej, jak i Prawa i Sprawiedliwości.

Nie wierzy m.in. zapewnieniom PO na temat likwidacji finansowania związków zawodowych, co postuluje również lider Nowoczesnej. –

Platforma osiem lat rządziła. Miała kilka lat temu projekt, który miał finansowanie związków zawodowych ograniczyć i wycofała go. Jeżeli ktoś mówi na półtora miesiąca o rzeczach, które mógł zrobić przez osiem lat, to oznacza to brak wiarygodności. Szczególnie, że PO zgłaszała tę ustawę i wycofała się z niej. W związku z tym Polacy nie powinni się dać nabierać - mówił Petru.

Czy takim partiom można w ogóle zaufać?

Petru krytykował także PiS.

Ta partia rządziła tez przez dwa lata. Ostatnio strasznie obiecywała. Tuż przed wyborami mówi: nic nie obiecujemy. To pytanie, który PiS jest wiarygodny, ten który nam wciska kit, że wszystko będzie za darmo, czy ten, który mówi, że nic nie obiecuje? - pytał.

Jego zdaniem "teraz jest właściwy czas na podejmowanie decyzji, czy takim partiom można w ogóle zaufać".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA