REKLAMA

Petru: Nie było żadnych rozmów z PO o listach

  • Autor: GP
  • 15 stycznia 2016 11:17
Petru: Nie było żadnych rozmów z PO o listach Ryszard Petru (fot. Piotr Drabik/flickr.com/CC BY 2.0)

· Ryszard Petru dementuje informacje byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, wypowiedziane w piątek (15 stycznia).
· Lider Nowoczesnej mówi jasno, że z PSL nigdy o wspólnej liście nie rozmawiano.

Ryszarda Petru poproszono o komentarz w czasie posiedzenia Sejmu. W czasie briefingu polityk zaprzeczył słowom Bronisława Komorowskiego. Poseł stwierdził, że ani on, ani jego partia nie chcieli startu z list PO.

Przeczytaj o słowach Bronisława Komorowskiego, które Petru dementuje.

- Z Polskim Stronnictwem Ludowym w ogóle nie rozmawiałem - kontynuował lider Nowoczesnej. - To byłby absurd.

Ryszard Petru, źródło: twitter.com

W ocenie Ryszarda Petru nie można mówić, by rozmowy przedwyborcze w 2015 roku miały konstruktywny przebieg. Podkreśla, że nie było możliwości porozumienia.

- Rozmowy bardzo szybko utknęły w martwym punkcie. Bronisław Komorowski rozmija się z prawdą, mówiąc, że były takie rozmowy. Nigdy nie mieliśmy pomysłu stworzenia wspólnych list - konstatuje Petru, ucinając spekulacje wywołane porannym wywiadem prezydenta Komorowskiego. - Fundamentalne różnice gospodarcze są tak duże, że absurdem byłoby branie pod uwagę jakiekolwiek wspólne listy - kończy Petru.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • m 2016-01-15 12:33:00
    "Rozmowy bardzo szybko utknęły w martwym punkcie. Bronisław Komorowski rozmija się z prawdą, mówiąc, że były takie rozmowy." W pierwszym zdaniu bankowiec mówi, że były krótkie rozmowy, po czym w drugim stwierdza, że do żadnych rozmów nie doszło. Cóż za spójność wypowiedzi!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA