REKLAMA

Petru : proszę się nie nabierać na te księgowe sztuczki PO

  • Autor: TM
  • 14 września 2015 11:12
Petru : proszę się nie nabierać na te księgowe sztuczki PO Być może obie te panie znajda złoty pociąg, niech się nim na pół podzielą i Polakom rozdadzą pieniądze – powiedział Petru. Fot. facebook.com

Ryszard Petru, lider Nowoczesnej odniósł się do propozycji zaproponowanych na konwencjach wyborczych przez Platformę Obywatelską i Prawo i Sprawiedliwość.

Bez wątpienia nie mają z czego tego finansować, tych wszystkich obietnic, które Polakom złożyły.

"Znajdą złoty pociąg?"

Zapraszam w okolice Wałbrzycha, nie takie rzeczy już nam się udało znaleźć w Polsce. Być może obie te panie znajda złoty pociąg, niech się nim na pół podzielą i Polakom rozdadzą pieniądze - powiedział Petru.

Polityk skomentował również głośną propozycję Platformy Obywatelskiej, która zapowiedziała zmiany w systemie podatkowym.

"Wszystko zostaje w PIT-cie"

To nie będzie tak, że nie będzie składki na ZUS. Będzie nowy podatek, który będzie od nas pobierać Ministerstwo Finansów. Nie będzie się nazywał ZUS-owskim, tylko innym. Druga rzecz. Gdzie płacimy składkę do NFZ? Składkę do NFZ jest elementem naszego podatku PIT. Likwidując składkę, wszystko zostaje w PIT-cie. Proszę się nie nabierać na te księgowe sztuczki Platformy - wyjaśnił Petru.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA