REKLAMA

Piechociński atakuje Kaczyńskiego. ”Mógł się ekonomii nauczyć”

  • Autor: TM
  • 12 października 2015 08:21
Piechociński atakuje Kaczyńskiego. ”Mógł się ekonomii nauczyć” Prezes PiS nie rozumie, w jakim momencie jest teraz Polska – stwierdził Piechociński.

Janusz Piechociński ocenił wiedzę ekonomiczną Jarosława Kaczyńskiego. Przez 20 lat Kaczyński mógł się chociaż trochę z tej ekonomii nauczyć - stwierdził w TVN24.

Na kontach bankowych jest nieużywanych ponad 200 miliardów złotych. Można je wykorzystać na inwestycje - przekonywał Jarosław Kaczyński.

"Wszystkie mądrości tego świata"

Są ludzie, którzy w swojej osobie kumulują wszystkie mądrości tego świata. Nasz kolega ze świata polityki, Jarosław Kaczyński, na Żoliborzu skumulował jeszcze więcej - ocenił szef w TVN24 PSL.

"Razy na lewo, na prawo"

Jarosław Kaczyński z łatwością rozdaje razy na lewo, na prawo, w szczególności w obszarach, o których de facto nie ma żadnego pojęcia. Szkoda, bo przez te 20 lat parlamentowania Jarosław Kaczyński mógł się chociaż trochę z tej ekonomii nauczyć - dodał Piechociński.

Jego zdaniem prezes PiS nie rozumie, w jakim momencie jest teraz Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA