REKLAMA

Piechociński chce być premierem. Rządy PSL-PiS-PO?

  • Autor: TM
  • 05 października 2015 08:23
Piechociński chce być premierem. Rządy PSL-PiS-PO? Widziałbym siebie na stanowisku szefa rządu, w skład którego weszliby przedstawiciele PSL, PO i PiS – powiedział Piechociński. Fot. facebook.com

Jeśli zdecydujemy się po wyborach na koalicję anty-PiS, to gramy w scenariuszu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział w TVN24 lider PSL Janusz Piechociński.

Wicepremier i minister gospodarki stwierdził, że widziałby siebie w roli premiera rządu złożonego z PSL, PO i PiS-u.

"Widziałby siebie na stanowisku szefa rządu"

Mamy w Polsce kosmiczne wyzwania przed sobą. A polska polityka działa tak jak dotąd, czyli w klasycznym dwutakcie PiS-PO - mówił Piechociński.

Dodał, że po październikowych wyborach "widziałby siebie na stanowisku szefa rządu, w skład którego weszliby przedstawiciele PSL, PO i PiS".

Ja o to zabiegam i tego nie ukrywam wcale - powiedział przewodniczący PSL.

"Z radykałami do żadnej koalicji nie wejdziemy"

Stwierdził, że "nie przejmuje się ostatnimi sondażami, które dają jego partii jednocyfrowy wynik, a według części badań, ludowcy w ogóle nie znajdą się w nowym Sejmie".

Zostawmy te zabawne sondaże, który jednocześnie wykluczył koalicję PSL tylko z udziałem PiS. Z radykałami do żadnej koalicji nie wejdziemy - podkreślił wicepremier.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Posadki Swoim Ludziom 2015-10-05 09:16:49
    pazerny PSL wejdzie do koalicji nawet z diabłem, byle szła kasa i stołki . To proste jak Piechociński!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA