REKLAMA

Pierwsza Dama spotkała się z ks. dr. Arkadiuszem Nowakiem

  • Autor: PAP
  • 04 maja 2018 19:04
Pierwsza Dama spotkała się z ks. dr. Arkadiuszem Nowakiem Rozmowa dotyczyła różnorodnych inicjatyw podejmowanych przez działającą od 14 lat fundację. (Fot. KPRP/Jakub Szymczuk)

Agata Kornhauser-Duda spotkała się w piątek z ks. dr. Arkadiuszem Nowakiem, prezesem zarządu fundacji Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Pierwsza Dama spotkała się z ks. dr. Arkadiuszem Nowakiem, członkiem Zakonu Ojców Kamilianów, Zakonu Kleryków Regularnych Posługujących Chorym, a jednocześnie prezesemfundacji Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Jak czytamy w komunikacie, rozmowa dotyczyła różnorodnych inicjatyw podejmowanych przez działającą od 14 lat fundację.

Ks. dr Arkadiusz Nowak jest członkiem Zakonu Ojców Kamilianów Posługujących Chorym, a jednocześnie prezesem zarządu fundacji Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Fundacja powstała z jego inicjatywy w 2004 r. i prowadzi wiele działań z zakresu edukacji zdrowotnej, realizuje kampanie społeczne i edukacyjne, organizuje debaty, konferencje i szkolenia, organizuje także cykliczne spotkania z decydentami z dziedziny ochrony zdrowia.

W ramach prac Instytutu powstają także raporty i analizy dotyczące aktualnej problematyki zdrowotnej i praw pacjenta.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Obs.ryver 2018-05-06 10:04:32
    Ten z Zakonu Regularnych napiął się w kusym, modnym fifraku i udaje, że jest supermenem.. Ta opięta ciasną dzianiną udaje nastolatkę a chce uchodzić za damę... Oboje udają kogoś innego niż de facto są... Żałosna para snobów...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA