REKLAMA

Pierwsze styczniowe posiedzenie Rady Ministrów

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 05 stycznia 2016 10:29
Pierwsze styczniowe posiedzenie Rady Ministrów Rada Ministrów przyjmie założenia polskiej polityki zagranicznej na 2016 rok (fot. premier.gov.pl)

We wtorek (5 stycznia) o godz. 12.00 odbędzie się pierwsze styczniowe posiedzenie Rady Ministrów. Rząd przyjmie założenia polskiej polityki zagranicznej na 2016 rok. Zajmie się także projektem zmiany ustawy o drogach publicznych i autostradach.

Na pierwszym styczniowym posiedzeniu, rząd przyjmie założenia polskiej polityki zagranicznej na 2016 rok opracowane przez ministra spraw zagranicznych. Na podstawie tego dokumentu, szef resortu przedstawi w Sejmie założenia polskiej polityki zagranicznej.

Ministrowie pochylą się także nad projektem zmiany ustawy o drogach publicznych, ustawy o  autostradach płatnych i Krajowym Funduszu Drogowym. Wnioskodawcą projektu jest Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa.

Ponadto na wtorkowym posiedzeniu szefowa KPRM, Beata Kempa przedstawi informacje na temat projektów ustaw planowanych do rozpatrzenia przez rząd, wraz z wykazem prac legislacyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA