REKLAMA

Pierwszy wniosek formalny VIII kadencji Sejmu. "Proszę, by w piątek obrady kończyły się wcześniej"

  • Autor: em
  • 13 listopada 2015 10:13
Pierwszy wniosek formalny VIII kadencji Sejmu. "Proszę, by w piątek obrady kończyły się wcześniej" Janusz Sanocki startował z listy Kukiz’15, obecnie jest posłem niezrzeszonym (fot. jow.pl)

Dzisiejsze posiedzenie Sejmu zaczął poseł Janusz Sanocki wnioskiem: "Niech obrady w piątki kończą się o 12, by móc spokojnie wrócić do domu".

- Dla oszczędności naszego czasu, prosiłbym, by niezależnie od tego jak długo będziemy obradować we wszystkie dni tygodnia, by w piątek obrady Sejmu kończyły się w południe o 12, byśmy mogli spokojnie dotrzeć do naszych okręgów wyborczych - złożył pierwszy wniosek formalny VIII kadencji Sejmu poseł niezrzeszony Janusz Sanocki, startujący z listy Kukiz’15.

- Prosiłbym też, by pan marszałek oszczędnie gospodarował przerwami, byśmy nie mieli wrażenia że głównie z przerw składa się nasze obradowanie. Mam też uwagę formalną do wszystkich Państwa, by równie oszczędnie operować wszystkimi laudacjami - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA