REKLAMA

Pilny szczyt Grupy Wyszehradzkiej w Warszawie

  • Autor: GP/PAP
  • 28 lutego 2017 08:25
Pilny szczyt Grupy Wyszehradzkiej w Warszawie Premierzy V4 z kanclerz Niemiec Angelą Merkel w roku 2016, na spotkaniu w Warszawie. (fot. KPRM/twitter.com)

• Kancelaria Premiera RP poinformowała, że do Warszawy przybędą szefowie rządów V4.
• Informację potwierdził rzecznik rządu Rafał Bochenek. Argumentował, że będzie to spotkanie poprzedzające marcowe spotkania w Unii Europejskiej.

Jak poinformowała Kancelaria Premiera RP w czwartek (2 marca) w Warszawie mają się spotkać szefowie rządów państw Grupy Wyszehradzkiej. Spotkanie określono jako nadzwyczajne, można się więc spodziewać pilnego przybycia do stolicy Polski: premiera Węgier Viktora Orbana oraz premierów Czech i Słowacji - Bohuslava Sobotki i Roberta Fico.

- Potwierdzam, w czwartek w Warszawie dojdzie do spotkania przywódców krajów Grupy Wyszehradzkich. To spotkanie będzie preludium przed zbliżającym się szczytem w Brukseli jak i szczytem rzymskim pod koniec marca - powiedział na briefingu prasowym rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA