REKLAMA

PiS chce podkupić posłów Kukiza? Kukiz pokazuje dowody

 • Autor: Parlamentarny.pl (em)
 • 31 października 2015 16:03
PiS chce podkupić posłów Kukiza? Kukiz pokazuje dowody - Jeśli to nie byli PiS-owcy to PiS powinien wytoczyć sprawę temu, który dzwonił bo twierdził, ze dzwoni w imieniu Prezesa PiS - pisze na Facebooku Paweł Kukiz (fot. facebook.com/kukizpawel)

Paweł Kukiz przedstawia na Facebooku kolejne dowody na to, że PiS chce podkupić jego posłów. Internauci nie zawiedli i namierzyli autora propozycji.

Paweł Kukiz na Facebooku ujawnia, że Barbara Bartuś z PiS zadzwoniła do Elżbiety Borowskiej – nowej posłanki z Gorlic, która do parlamentu dostała się z listy Kukiza – proponując „bliską współpracę”, czyli – jak twierdzi Kukiz – „de facto poddanie się PiSowskiej „jedynie słusznej” linii”.

Na tym nie koniec. Paweł Kukiz prezentuje kolejne dowody.

- Dzwonił też Adaś Andruszkiewicz (Ruch Narodowy). Identyczna sytuacja jak z Elą Borowską. Namawiany na spotkanie w sprawie współpracy z PiS.(...) Być może to prowokacja dziennikarska ale facet przedstawiał się, że dzwoni w imieniu PiS. Może Koledzy z PiS sprawdzą czy mówił prawdę? - pisze na Facebooku Kukiz.

Wpis Pawła Kukiza na Facebooku

Pod wpisem rozpoczęła się gorąca dyskusja. - Moim zdaniem to raczej wygląda na prowokacje. Komuś bardzo zależy żeby pokazać, że już są polityczne awantury - komentuje Jacek.

Paweł Kukiz opublikował numer telefonu, z którego dzwoniono do nowych posłów. Internauci namierzyli autora propozycji.

-Ten numer to fax w wydawnictwie Murator albo w Superaku - odkrył Miłosz.

- Potwierdzam słowa Miłosza. To Super Express - pisze Jakub.

Członkowie ruchu Kukiza najwyraźniej dali się nabrać. Ciekawe, czy autorzy dziennikarskiej prowokacji są zadowoleni z efektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (9 komentarzy)

 • Countyside 2015-11-03 11:04:42
  Do IQ: o, czyzby wyborca Razem?
 • Koko 2015-11-02 12:10:10
  No dowody są nie zbite. Żałośnie wiarygodne, już odwróciłem się od prawicy. Dziękuję Wam za otwarcie oczu ;)
 • Mariusz 2015-11-02 06:32:44
  Paweł, Nie daj sobie wybrać pisiorom Twoich ludzi...! Siła i honor...! Tak trzymaj...!
 • aaa 2015-11-01 17:48:56
  Do IQ: Może nie będą tak kradli jak wykształceni zawodowi politycy w garniturkach. Jestem pewien, że będą mieli więcej jaj i charakteru niż te sprzedajne mendy z Wiejskiej
 • emceel 2015-11-01 17:35:52
  Do IQ: Może nie będą tak kradli jak wykształceni zawodowi politycy w garniturkach. Jestem pewien, że będą mieli więcej jaj i charakteru niż te sprzedajne mendy z Wiejskiej
 • jurnx 2015-11-01 11:03:21
  Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że SE sympatyzuje z pisem. Taktyka jest prosta, namawiamy, zapraszamy a jak się nie uda to będzie że to prowokacja dziennikarska.
 • IREK ROSKILDE 2015-10-31 21:33:39
  PIS CHYBA ZWARIOWAŁ , W PAWŁA MOJA WIARA JEST DO KOŃCA ,W WYBORACH PREZYDENCKICH POWIEDZIAŁ ŻE NIKT NIE JEST W STANIE GO KUPIĆ I ŻE NAS WYBORCÓW NIE SPRZEDA ,TYLE MI WYSTARCZY GŁOSOWAŁEM NA PAWŁA I DALEJ GŁOSOWAŁ BĘDĘ ,PAWEŁ JESTEŚ NR.JEDEN TYLKO JESZCZE CAŁE SPOŁECZEŃSTWO SIĘ NIE OBUDZIŁO JAK ZWYKLE SERDECZNE POZDRAWIAM
 • przypominacz 2015-10-31 19:57:52
  Nie wiadomo czy to prowokacja dziennikarska.Wystarczy przypomnieć Renatę Berger oraz posłów PiS urzędujących w hotelowej izbie.
 • IQ 2015-10-31 17:06:47
  Kukiz wprowadził najgorszy gatunek, szumowiny i swiry do parlamentu. za rok nie będzie śladu po klubie kukiz 15, wszyscy będą w PiS. Bo kto to myslał, iż takie patafiany maja pjęcie co do polityki i spraw społecznych, kukiz dał im tylko trampolinę, dziwi się ludziskom ( ciemnym zresztą) dlaczego głosowali na to coś. Toż to totalna indolencja i bezmózgowie .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA