REKLAMA

PiS o gabinecie cieni: żadnych stanowisk nie dzielimy

  • Autor: TM/TVP Info
  • 09 października 2015 09:07
PiS o gabinecie cieni: żadnych stanowisk nie dzielimy Brudziński zaprzeczył, że wkrótce poznamy nowe nazwiska kandydatów na ministrów w rządzie PiS. Fot. facebook.com

Żadnych stanowisk nie dzielimy, skóry na niedźwiedziu też nie dzielimy - zapewnił w TVP Info Joachim Brudziński, przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS.

Zaprzeczył także, by w najbliższych dniach do mediów miały się przedostać nowe nazwiska kandydatów na ministrów w rządzie PiS.

"Skóry na niedźwiedziu też nie dzielimy"

Nie tylko wczoraj, ale i przedwczoraj, dziś i jutro będziemy mówić to, co mówi prezes Beata Szydło i nasz lider Jarosław Kaczyński i co mówimy w ramach pracy sztabu: praca, praca i jeszcze raz praca. Żadnych stanowisk nie dzielimy, skóry na niedźwiedziu też nie dzielimy - przekonywał.

"Wyjątek potwierdzając regułę"

Według posła PiS fakt, że na czwartkowej konferencji padło nazwisko Jarosława Gowina w kontekście ewentualnego objęcia Ministerstwa Obrony Narodowej, było tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę oraz reakcją na "nienawistny atak na jednego z naszych liderów”. 

Celem było przerwanie chocholego tańca. Szydło przycięła bardzo wyraźnie tę próbę przekierowania kampanii na zupełnie jałowe tory. Próba, naiwna w moim przekonaniu, wywoływania emocji, złych emocji, które towarzyszyły kampanii w 2011 r., jest dziś jałowa, bo Polacy naprawdę już swój rozum mają - ocenił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA