REKLAMA

PiS o Schetynie: musiał odpalić cygaro i napić się dobrego wina

  • Autor: TM
  • 20 października 2015 11:03
PiS o Schetynie: musiał odpalić cygaro i napić się dobrego wina Dzień debaty był w PO dniem, w którym zaczęto kwestionować przywództwo Ewy Kopacz - uważa Mastalerek. Fot. facebook.com

Tak się nas boją, a wzięli połowę rządu PiS do siebie: Giertych, Marcinkiewicz, Dorn. My wygrywamy dzięki temu, że oni odeszli - mówił na antenie RMF FM Marcin Mastalerek. Jego zdaniem w PO od wczoraj "kwestionują przywództwo Ewy Kopacz".

W ocenie polityka PiS "wczorajszy dzień był dniem, kiedy w PO zaczęło być kwestionowane przywództwo Ewy Kopacz".

"Prorocze słowa"

Wyobrażam sobie, że wczoraj pan Grzegorz Schetyna, który jest rywalem Ewy Kopacz wewnątrz Platformy Obywatelskiej, musiał chyba odpalić cygaro i napić się dobrego wina - stwierdził polityk PiS.

Proszę zapamiętać prorocze słowa: dzień debaty był w Platformie dniem, w którym zaczęto  kwestionować przywództwo Ewy Kopacz - dodał.

Tak miało być

Marcin Mastalerek ocenił, że debata była taka, jaką prognozował.

Mówiłem, że Beata Szydło będzie sobą, będzie spokojna, będzie merytoryczna, a Ewa Kopacz będzie Michałem Kamińskim, będzie straszyła Prawem i Sprawiedliwością, co śmieszne może jest ale w kabaretach, mówiła o jakimś fanatyzmie - mówił rzecznik kampanii PiS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • HAHAHA 2015-10-20 12:15:08
    Nie wiem jakim lekarzem była Pani Premier, ale wiem, ze prowadzi walkę polityczną jak typowa baba z magla, bez wiedzy i ogłady. A do przewodzenia narodowi to za małe kwalifikacje. Mam nadzieje, ze zniknie z bazy politycznej, bo z areny niech ja juz zniesie Pan z cygarem i po dobrym winie!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA