REKLAMA

PiS oficjalnie: wtedy poznacie kandydatów na ministrów

  • Autor: PAP
  • 30 października 2015 12:36
PiS oficjalnie: wtedy poznacie kandydatów na ministrów W przyszłym tygodniu komitet polityczny partii zdecyduje o kandydatach na ministrów – powiedziała Elżbieta Witek. Fot. pis.org.pl

Rzeczniczka PiS Elżbieta Witek powiedziała, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu komitet polityczny partii zdecyduje o kandydatach na ministrów przyszłego rządu.

Poinformowała, że delegacja PiS ws. kalendarza wyborczego spotkała się już z prezydentem Andrzejem Dudą. W spotkaniu uczestniczyli m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, szef komitetu wykonawczego Joachim Brudziński i wiceprezes Adam Lipiński.

Nie chciała ujawnić, jaką propozycję ws. daty pierwszego posiedzenia Sejmu politycy PiS przedstawili prezydentowi. Przypomniała, że datę tę ogłosi sam prezydent.

Witek powiedziała też, że w piątek - w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej - odbywa się kolejna z narad kierownictwa partii ws. kształtu przyszłego rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • KubuNia 2015-10-30 15:39:03
    Jaka pani piękna.. zasługuje pani na to, by zająć miejsce ministra edukacji narodowej - Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Chcemy Ciebie! A nie ją, ni chłopa, ni babę!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA