REKLAMA

PiS: pozaziemskie siły natchnęły premier

  • Autor: TM
  • 06 października 2015 10:34
PiS: pozaziemskie siły natchnęły premier Jeżeli PiS wygra wybory, nie zakaże całkowicie in vitro - stwierdził Sasin. Fot. facebook.com

Weto prezydenta jest całkowicie uzasadnione, a ustawa u uzgodnieniu płci jest bublem prawnym, jest nieprecyzyjna i dopuszcza nadużycia - przekonywał w RMF FM Jacek Sasin. Powiedział też, że nie rozumie dlaczego Ewa Kopacz "straszy PiS-em". Być może pozaziemskie siły natchnęły premier, żeby takie wizje mieć. One są nieprawdziwe - podkreślił.

Jacek Sasin odniósł się do ustawy o uzgodnieniu płci.

Ustawa jest wytworem ideologii, a nie chęci rozwiązania problemu. To nie jest miejsce na ideologiczną rozmowę - stwierdził poseł.

"To nie jest dziś najważniejsza sprawa"

Podkreślił również, że PiS będzie walczyło o to, "żeby Sejm zajął się ustawami, które wpłynęły, a nie wetem prezydenta, bo to nie jest dziś najważniejsza sprawa".

Stwierdził również, że jeżeli PiS wygra wybory, nie zakaże całkowicie in vitro. - Nie mamy absolutnie takiego zamiaru. Nic takiego nigdy nie mówiliśmy - zaznaczył. Dodał przy tym, że w ustawie o in vitro potrzebne są zmiany, które idą w kierunku ochrony życia.

"To straszny ciemnogród"

Obowiązuje kompromis aborcyjny i można dyskutować, czy jest dobry, ale dziś w Polsce nie ma warunków, żeby mówić o całkowitym zakazie aborcji - tłumaczył.

Premier Kopacz strasząc PiS-em opowiada, jak to straszny ciemnogród będzie panował w Polsce, jak PiS dojdzie do władzy. Być może pozaziemskie siły natchnęły premier, żeby takie wizje mieć. One są nieprawdziwe - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • dudada 2015-10-06 13:45:53
    "pozaziemskie siły natchnęły premier" a już myślałem, że nie ma zielonych ludzików. Szkoda , że p.S nie puknęły w móżdżek , bo opowiada tylko głupoty.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA