REKLAMA

PiS przygotowało audyt rządów PO-PSL. Elżbieta Witek zapowiada publikację za tydzień

 • Autor: GP
 • 24 lutego 2016 11:47
PiS przygotowało audyt rządów PO-PSL. Elżbieta Witek zapowiada publikację za tydzień Elżbieta Witek, PiS (fot.:Piotr Drabik/wikipedia.org/CC BY 2.0)

• Rząd przygotował podsumowanie stanu państwa po rządach PO-PSL.
• Elżbieta Witek zapowiada publikację audytu na przyszły tydzień.

Elżbieta Witek była gościem porannej audycji RMF FM w środę (24 lutego). W czasie rozmowy mówiła, że PiS ma już przygotowany audyt ośmiu lat rządów PO-PSL. Całość zgromadzonych materiałów obecna administracja rządowa ma zamiar przedstawić za kilka dni.

- Audyt rządów PO-PSL jest gotowy - zapewniała Witek. - Przedstawimy go na przyszłym posiedzeniu Sejmu. (…) To będzie diagnoza stanu państwa, jakie zastaliśmy.

Była rzecznik rządu odniosła się też do kwestii podsumowań 100 dni premier Beaty Szydło. W jej ocenie nie można krytycznie mówić o projektach, których realizację zapowiedziano.

- Kwota wolna od podatku przeszła już przez komisję dialogu społecznego, jest pozytywnie zaopiniowana - zaznaczała Witek. - (...) W ciągu stu dni pani premier nie zapowiadała, że wszystko będzie podpisane przez prezydenta i wdrożone. Zapowiadała natomiast, że w ciągu tych stu dni znajdą się w Sejmie te projekty ustawy, o których mówiła.

Przeczytaj: 100 dni rządu: Rząd szybko stanowi prawo

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • prawda 2016-02-24 16:13:31
  Winni zaniedbań i okradania niewinnych Polaków przez tych POpaprańców powinni skończyć w rynsztokach i pod mostami , konfiskata dóbr śmietanki towarzyskiej rodem z PRL.
 • BOLEK 2016-02-24 16:10:03
  Prawda w oczy kole ,PO i KOD popierają kłamstwo i obciach, czują się dobrze, he,he,he,he,he,he.
 • spragniony123 2016-02-24 16:03:15
  Audyt ma być przedstawiony bez owijania w bawełnę i przedstawiony gdzie tylko się da



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA