REKLAMA

PiS: referendum to "smutne święto demokracji”

  • Autor: TM
  • 03 września 2015 11:11
PiS: referendum to "smutne święto demokracji” Referendum zarządzone Bronisława Komorowskiego jest nietrafione - uważa Karczewski. Fot. stanislawkarczewski.pl

Mam nadzieję, że senatorowie zagłosują za referendum proponowanym przez prezydenta Andrzeja Dudę - powiedział Stanisław Karczewski, szef sztabu wyborczego PiS oraz wicemarszałek Senatu

Większość senatorów Platformy Obywatelskiej krytycznie oceniała propozycję prezydenta Dudy, ale wynik głosowania sześciu połączony komisji zbliżony był do remisu – poinformował Karczewski, na antenie radiowej Jedynki.

Nietrafione referendum

Środowa debata w tej sprawie trwała 12 godzin, zaś głosowanie ma odbyć się w piątek między 9 a 12.

Jego zdaniem wrześniowe referendum zarządzone przez byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego jest nietrafione. Ocenił je jako grę polityczną, bo będzie to "smutne święto demokracji”.

Listy bez Zalewskiego

Wicemarszałek powiedział też, że listy PiS na wybory parlamentarne będą znane na początku przyszłego tygodnia.

Dodał, że listy są już gotowe i wprowadzane są korekty na dalszych miejscach oraz, że na listach PiS nie znajdzie się Paweł Zalewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA