REKLAMA

PiS rozczarowany. "Dlaczego Zandberg a nie Szydło?"

  • Autor: TM
  • 22 października 2015 11:51
PiS rozczarowany. "Dlaczego Zandberg a nie Szydło?" Brudziński stwierdził, że po raz kolejny telewizja stała się instrumentem gry wyborczej. Fot. facebook.com

Joachim Brudziński jest rozczarowany postawą polskich mediów, które po debacie TVP bardziej skupiają się na przedstawicielu partii, która "w porywach otrzymuje w sondażach 1 lub 2 proc. poparcia" niż na Beacie Szydło.

Przeglądałem właściwie wszystkie najważniejsze portale wszystkich najważniejszych stacji, rozgłośni radiowych, telewizyjnych, gazet i jest bardzo dużo o panu Zandbergu - powiedział Joachim Brudziński w RMF FM.

"Będą to analizowali"

Polityk PiS przyznał, że "niepokoi go to, co się dzisiaj dzieje w polskich mediach".

Ten dzisiejszy dzień, jeżeli chodzi o te główne stacje, przechodzi do takiej mało chlubnej historii polskich mediów. Myślę, że medioznawcy kiedyś będą to analizowali - dodał.

 Dlaczego najważniejszym jest pan Zandberg, czy pseudoafera Krzysztofa Łapińskiego, który rzekomo pobił rosłych ochroniarzy, nie daj Boże może BOR-wców? - pytał.

Brudziński stwierdził również, że "po raz kolejny telewizja, która ma w nazwie, że jest telewizją publiczną i która ma mieć misję i na którą my, wszyscy Polacy, podatnicy na podatek w formie abonamentu się składamy, jest instrumentem gry wyborczej".

"Grzejcie to. Grzejcie, grzejcie"

Był też pytany m.in. o projekt konstytucji PiS z 2010, który zniknął z partyjnej strony. Ale nie odpowiedział wprost dlaczego partia Jarosława Kaczyńskiego "zaczęła się jej wstydzić".

Wczoraj byłem z Jarosławem Kaczyńskim w Toruniu. Byliśmy też w Telewizji Trwam. Wydaje mi się, że Jarosław Kaczyński miał lekko przekrzywiony krawat. Grzejcie to. Grzejcie, grzejcie - radził Brudziński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Dlaczego Zandberg 2015-10-22 14:30:59
    Brudziński ośmiela się narzekać? Od 7. do 27. września ogólnopolska telewizja publiczna poświęciła PIS ponad 15 godzin a partii Razem zaledwie 8 SEKUND. Nic dziwnego, że kiedy ludzie się w końcu dowiedzieli o istnieniu Razem, to są ciekawi i te telewizje dzięki temu w końcu zachowują się przyzwoicie. PS. Nauczcie Szydło odpowiadać na pytania zamiast recytować wyuczone formułki, to wywoła lepsze wrażenie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA