REKLAMA

PiS: rząd dba o interesy Tuska, nie interesy Polski

  • Autor: TM
  • 23 września 2015 10:29
PiS: rząd dba o interesy Tuska, nie interesy Polski Polska powinna być solidarna z krajami grupy wyszehradzkiej - stwierdził Jaworski. Fot. facebook.com

Jestem przerażony nieodpowiedzialnością rządu Ewy Kopacz. Ona godzi się na wszystko, czego chce od niej strona europejska. Dba o interesy Donalda Tuska, o to, żeby jej ugrupowanie było na europejskich salonach klepane po plecach; nie o interesy Polski – powiedział poseł PiS Andrzej Jaworski w Radiu ZET.

Polska wyłamała się wczoraj z grupy krajów Europy Środkowej i Wschodniej i zdecydowała się przyjąć 7 tysięcy uchodźców z krajów ogarniętych wojną. Andrzej Jaworski i PiS przekonuje, że Polska powinna być solidarna z krajami grupy wyszehradzkiej, które ostro sprzeciwiają się przyjęciu uchodźców - stwierdził.

Podkreślił, że "Prawo i Sprawiedliwość stoi na stanowisku, że Polska powinna pomagać finansowo krajom, które przyjęły uchodźców, ale nie pozwolić im na przedostawanie się w głąb Europy".

Poseł pokazywał zdjęcia polityków PiS pracujących w obozach dla uchodźców.

Jako politycy PiS organizowaliśmy pomoc, jeździliśmy do obozów na pograniczu Syrii i nie tylko zbieraliśmy dla nich pomoc, to jeszcze tam, na miejscu, im pomagaliśmy. To są rzeczy, o których Ewa Kopacz i PO dwa lata temu nie wiedziała, bo nie było to modne w Niemczech i w UE - oświadczył Jaworski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Marco 2015-09-23 11:03:25
    Słabej wiary to ludzie, którzy boją się paru tysięcy uchodźców w prawie 40-to milionowym kraju (1 uchodźca na kilka tysięcy Polaków)! :D Choć jak się zastanowić, to to nie jest śmieszne - to obraża Polaków.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA