REKLAMA

PiS szykuje się do ataku na Warszawę?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl
  • 25 lipca 2016 09:31
PiS szykuje się do ataku na Warszawę? Czy PiS wprowadzi komisarza do Urzędu Miasta Warszawy? (Fot. Pixabay.com)

Po korytarzach warszawskiego ratusza krążą plotki, że na jesieni wkroczy do urzędu komisarz i zastąpi prezydent Gronkiewicz-Waltz i radę miasta.

Warszawski ratusza żyje plotką, że PiS tylko czeka, żeby skończył się szczyt NATO i z Polski wyjechał papież. Że jesienią przyjdzie CBA i kogoś zabierze. Że za częścią urzędników już chodzi CBA – donosi „Newsweek”.

– Kontrole były zawsze, ale nigdy tak intensywne w jednym czasie i tak bardzo nagłaśniane medialnie – mówi „Newsweekowi” Jacek Wojciechowicz, pierwszy zastępca prezydenta Warszawy.

Wiceprezydent Jarosław Jóźwiak uważa że warszawski ratusz jest solą w oku działaczy PiS. – To ostatni bastion oporu przeciwko ich wszechwładzy – uważa wiceprezydent.

Jak pisze „Newsweek” atmosfera wokół ratusza rzeczywiście gęstnieje. Od początku roku CBA bada kwestię reprywatyzacji stołecznych nieruchomości, analizuje oświadczenia majątkowe najważniejszych urzędników. Kolejna kontrola działa w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania (chodzi o działanie systemu gospodarowania odpadami). Czwarta zajmuje się leasingiem samochodów dla ratusza.

Czytaj cały tekst tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA