REKLAMA

PiS w spocie internetowym: Tusk dla Polaków nie zrobił nic

  • Autor: PAP/JS
  • 08 marca 2017 17:13
PiS w spocie internetowym: Tusk dla Polaków nie zrobił nic "Tusk popiera donosy na Polskę i grozi legalnie wybranym władzom" - mówi lektor (fot. youtube.com)

Kadencja Donalda Tuska jako szefa RE, to czas największego kryzysu Europy; Tusk dla Polaków nie zrobił nic - przekonuje PiS w spocie internetowym, który pojawił się w środę na twitterowym koncie partii.

Spot rozpoczyna się archiwalną wypowiedzią prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego: "Jako Polacy powinniśmy postawić Donaldowi Tuskowi pewne zadania, niech on dla Polaków coś załatwi".

"Donald Tusk dla Polaków nie zrobił nic. Jeszcze jako premier zlikwidował konkurencyjny dla krajów Europy Zachodniej przemysł stoczniowy otrzymując od Angeli Merkel nagrodę im. Rathenaua, Polakożercy, który nazwał Polskę krajem sezonowym. Tusk zyskiwał za to poklask unijnego establishmentu" - mówi lektor w dalszej części spotu, którą ilustrują ujęcia Donalda Tuska, który jest poklepywany po twarzy przez szefa KE Jeana-Claude'a Junckera, a także z jego spotkań z kanclerz Angelą Merkel i b. szefem PE Martinem Schulzem.

"Tusk popiera donosy na Polskę i grozi legalnie wybranym władzom" - kontynuuje lektor.

Następnie pojawia się wypowiedź Tuska: "Próbowałem przestrzec polskich polityków przed nadmiernym szarżowaniem w Europie".

"Tusk poparł pucz opozycji w Sejmie, podważał legalność budżetu, w którym jest program 500 plus, wsparcie finansowe dla Polskich rodzin" - mówi lektor.

"Kadencja Donalda Tuska jako szefa Rady Europejskiej to czas największego kryzysu Europy. Tusk nie dbał o bezpieczeństwo Polaków. Poparł narzucenie liczby islamskich imigrantów państwom Unii, w wyniku czego wezbrała fala zamachów terrorystycznych. Ginęli w nich także Polacy" - kontynuuje. W tym fragmencie pojawiają się m.in. migawki z zamachów i sceny z migrantami.

"Tuskowi wyszło jedno. Z Unii wyszła Wielka Brytania. Żona Tuska się nie myliła. Jeden Donald naprawdę wystarczy" - tymi słowami kończy się spot.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • michal 2017-03-08 18:45:32
    partia kaczora nie cofnie się przed niczym i zostawi z tego kraju zgliszczaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA