REKLAMA

PiS zadało pytania dot. programu PO. Nadal czeka na odpowiedź

  • Autor: PAP/AT
  • 09 maja 2017 11:37
PiS zadało pytania dot. programu PO. Nadal czeka na odpowiedź Mam nadzieję, że Platformie starczy odwagi i nie stchórzy, by w sposób rzetelny udzielić prostych odpowiedzi, na które czekamy od czterech dni - Elżbieta Witek (fot.:wikipedia.org/CC BY-SA 3.0 pl)

Od czterech dni czekamy na odpowiedź Platformy Obywatelskiej na nasze pytania. Mamy nadzieję, że odpowiedź otrzymamy we wtorek (9 maja) i że będzie ona konkretna - powiedziała w Sejmie rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

W ubiegłym tygodniu Mazurek podczas konferencji prasowej skierowała cztery pytania do polityków PO: czy Platforma podwyższy Polakom wiek emerytalny i do ilu lat, czy ograniczy lub zlikwiduje program 500 plus, a także, czy PO podtrzymuje deklarację likwidacji IPN i CBA oraz czy zgodzi się na przyjęcie emigrantów. "Mam nadzieję, że PO będzie miała cywilną odwagę powiedzieć Polakom, w jaki sposób do tych pytań się odnosi" - mówiła wówczas Mazurek.

We wtorek odniosła się do tych pytań podczas briefingu w Sejmie. "Od czterech dni czekamy na odpowiedź od PO. Mam nadzieję, że ta odpowiedź będzie dzisiaj konkretna" - podkreśliła.

Jak dodała, pytania które zadała politykom PO były konkretne. "Oczekujemy odpowiedzi: tak czy nie. Odpowiedzi bardzo konkretnych, na które czekają miliony Polaków" - mówiła rzeczniczka PiS. "Mam nadzieję, że Platformie starczy odwagi i nie stchórzy, by w sposób rzetelny udzielić prostych odpowiedzi, na które czekamy od czterech dni" - dodała.

W piątek PO szef klubu PO Sławomir Neumann poinformował, że jego ugrupowanie odniesie się do wypowiedzi Mazurek we wtorek. Na godzinę 10.30 zapowiedziana jest konferencja prasowa Platformy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Gregory z Chetyna 2017-05-09 20:27:03
    Jak tylko program się urealni - to będzie ogłoszony - youtube.com/watch?v=9pUrlXtRXMs&feature=youtu.beREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA