REKLAMA

PKW zbadała sprawozdania finansowe partii za ubiegły rok

 • Autor: PAP/JS
 • 03 października 2017 17:41
PKW zbadała sprawozdania finansowe partii za ubiegły rok PKW zdecydowała o odrzuceniu sprawozdania finansowego SLD za 2016 r. (fot.:wikipedia.org/CC BY-SA 2.0)

Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że zbadała sprawozdania finansowe partii politycznych za 2016 rok; przyjęła m.in sprawozdania PO, Nowoczesnej, PSL; odrzuciła m.in. sprawozdanie SLD. Sprawozdanie finansowe PiS jest jeszcze badane.

PKW poinformowała na swojej stronie internetowej, że bez zastrzeżeń zostało przyjęte m.in. sprawozdanie PO; Komisja przyjęła - ze wskazaniem uchybień - sprawozdania m.in. Nowoczesnej, PSL, Unii Europejskich Demokratów, Solidarnej Polski, Partii Razem i Polski Razem.

PKW zdecydowała o odrzuceniu sprawozdania finansowego SLD za 2016 r.

"Trwa badanie sprawozdania finansowego Prawa i Sprawiedliwości" - poinformowała Anna Godzwon z Biura Prasowego PKW.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • :-) 2017-10-04 12:24:09
  Do TENSAM: Nic nie pomogła prymitywna złośliwość PIS. Nowoczesna dała sobie radę :-)
 • TENSAM 2017-10-04 11:52:06
  Nie tak dawno Nowoczesna miała z tym duże kłopoty. Cudownym sposobem już ich nie ma ? Zapłacili frankami ukradzionymi ?
 • Łowca totalnych KODziarzy 2017-10-04 09:48:37
  I bardzo dobrze ! Sprawdzić PiS do ,,białej kości,, by totalne mendy łonowe z PO, .N, czy PSL nie szczekały jak bezpańskie psy na lewo i prawo ! Jestem przekonany, że PiS jest ,,czysty,, bo taka już PiS-u natura ale... dokładnie sprawdzić i zamknąć zakłamane, wredne, antyPOlskie pyski konfidentom, kolaborantom, folksdojczom, eSBekom, milicjantom, TW, TVN, POlsat, Szambo Wybiórcze itd. z w/w totalnego KOD-u !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA