REKLAMA

PKW zrezygnowała z udziału w pracach komisji ds. zmian w Kodeksie wyborczym

  • Autor: PAP/JS
  • 01 grudnia 2017 16:41
PKW zrezygnowała z udziału w pracach komisji ds. zmian w Kodeksie wyborczym Jak podkreśliła rzeczniczka, oskarżenia padające podczas posiedzenia komisji nie mają żadnego pokrycia w dowodach (fot.shutterstock)

Państwowa Komisja Wyborcza w związku z powtarzającymi się zarzutami o fałszowanie wyborów zrezygnowała z udziału w pracach komisji nadzwyczajnej rozpatrującej projekt zmian w Kodeksie wyborczym autorstwa PiS - poinformowała rzeczniczka PKW Anna Godzwon.

"Przewodniczący PKW pan Wojciech Hermeliński w związku z powtarzającymi się podczas prac komisji oskarżeniami pod adresem PKW i KBW o fałszowanie wyborów, które są tolerowane przez większość członków komisji, podjął decyzję, że na tym etapie nie będziemy uczestniczyli w pracach nad zmianami w Kodeksie wyborczym" - powiedziała Godzwon. Jak podkreśliła, oskarżenia padające podczas posiedzenia komisji nie mają żadnego pokrycia w dowodach.

Przewodnicząca komisji Anna Milczanowska (PiS) powiedziała, że taka informacja do niej nie dotarła. "Nie padały tu żadne obraźliwe oszczerstwa. Wręcz przeciwnie, myślę, że więcej oszczerstw pada ze strony opozycji pod adresem wnioskodawców" - zaznaczyła posłanka.

Jako pierwsze informację w tej sprawie podało radio RMF FM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA