REKLAMA

Plac Zbawiciela miejscem... modlitw za prezydenta Dudę i premier Szydło

 • www.portalsamorzadowy.pl
 • Autor: JS
 • 15 stycznia 2016 17:21
Plac Zbawiciela miejscem... modlitw za prezydenta Dudę i premier Szydło Organizatorem czuwania jest ojciec Jerzy Garda (fot. wikipedia.org)

Przez najbliższe siedem tygodni na placu Zbawiciela w Warszawie będą odbywać się modlitewne czuwania. Ich celem ma być "duchowe wsparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło" - informuje "Gazeta Wyborcza".

Organizatorem czuwania jest ojciec Jerzy Garda, znany z podobnych modlitewnych inicjatyw np. przeciwko tęczy, która stała na placu czy Paradzie Równości.Tym razem wierni będą mogli modlitwą wesprzeć władze państwa.

"Wszyscy jesteśmy wezwani, aby modlitwą i czynem wspierać naprawę ojczyzny" - mówi portalowi Radia Maryja ojciec Jerzy Garda.

Czytaj całość na www.portalsamorzadowy.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Kościelna 2016-01-28 06:36:43
  Do laik: Po Twoim wpisie widać jakim jesteś laikiem i PiSuarczykiem.
 • laik 2016-01-27 22:52:51
  Do Vuvuzela: O ile znam prawo do w RP , obowiązuje wolność wyznania i nikogo nie wolno dyskryminować w tym zakresie , to gwarantuje Konstytucja , Doucz się i nie pisz bzdur , bo Ojczyzna wymaga gruntownej przebudowy po rządach szarlatanów i oszustów , elity , którą kiedyś Daj Boże dosięgnie ręka sprawiedliwości , czego im nie życzę , bo żadnemu człowiekowi źle nie życzy się.
 • Vuvuzela 2016-01-27 22:17:10
  Temu szananowi jak widać nudzi sięREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA