REKLAMA

Platforma apeluje do Andrzeja Dudy: Nie podpisuj 500 plus

 • Autor: GP
 • 12 lutego 2016 11:15
Platforma apeluje do Andrzeja Dudy: Nie podpisuj 500 plus Pismo do Andrzeja Dudy podpisał Sławomir Neumann. (fot.: Michał Józefaciuk/wikipedia.org/CC BY-SA 3.0 PL)

• Klub parlamentarny PO wystosował list do Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy.
• W dokumencie datowanym na 11 lutego br. politycy opozycji proszą głowę państwa by wstrzymał się z podpisywaniem rządowego programu 500 plus.
• Pismo podpisał Sławomir Neuman, szef klubu PO w sejmie.

W piątek (12 lutego) Platforma Obywatelska opublikowała na swoim koncie społecznościowym na Twitterze pismo skierowane do prezydenta Andrzeja Dudy. W datowanym na 11 lutego dokumencie partia opozycyjna zwraca się do prezydenta z apelem o niepodpisywanie programu 500 plus, który sejm w tym tygodniu przegłosował i skierował do pracy w Senacie.

- Nad ustawą pochylą się jeszcze senatorowie - czytamy w dokumencie. - Jednak, jak pokazuje doświadczenie, prace w Senacie będą wyłącznie formalnością. Mam nadzieję, że Pan jako Prezydent wszystkich Polaków będzie pamiętał o wszystkich dzieciach,  nie wyłącznie o tych wybranych przez Prawo i Sprawiedliwość - pisze Sławomir Neumann, sygnatariusz dokumentu i szef klubu parlamentarnego PO.

Pismo PO do prezydenta Andrzeja Dudy, źródło: twitter.com/Platforma_org

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Do debila szowinisty 2017-09-08 08:48:32
  Do TENSAM: Tacy debile - szowiniści budują właśnie obraz Polski w świecie. To przez ciebie mówi się w świecie o polskich obozach koncentracyjnych.
 • TENSAM 2017-09-08 08:41:43
  żydek-sprzedawczyk ,pasożyd , pasożyt. Pora już pora spieprzaj do Izraela Pasożydzie.
 • obywatel 2016-02-13 10:50:40
  Neuman mieliscie czas 8lat dawac swoje propozyje!! teraz was bardzo sumienie ruszyło ze nie nie jest na pirwsze dziecko!! cała wasza kadenje nic nie zrobiliście i było bardzo dobrze!! jestem ojcem 3 dzieci dlaczego pomineliscie dwoje dodatkiem w kwocie 80 zł??to wy z PO PSL jestescie kłamcy i oszusci!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA