REKLAMA

Po 10 latach odchodzi z PO. "Konserwatywny kurs"

  • Autor: TM
  • 05 listopada 2015 15:46
Po 10 latach odchodzi z PO. "Konserwatywny kurs" Radomir Szumełda (na zdjęciu) kandydował na posła z listy PO w okręgu gdańskim. Fot, facebook.com

Sopocki działacz PO ogłosił swoją decyzję na Facebooku. W oświadczeniu napisał, że z żalem odchodzi po 10 latach członkostwa w partii.

Radomir Szumełda kandydował na posła z listy PO w okręgu gdańskim.

Wierzyłem, że będę mógł zaangażować się w naprawę i rozwój tej organizacji.Stało się inaczej, nie mam większego wpływu na dalsze losy Platformy, a żadne działania iluzoryczne mnie nie interesują. Ponad to wygląda, że Platforma obierze bardziej konserwatywny kurs, który światopoglądowo będzie mi bardzo odległy i zrozumiałem, że nie będę miał możliwości realizacji swoich postulatów, napisał na swoim profilu.

Szumełda podziękował też za współpracę kolegom partyjnym. Radomir Szumełda jest sopockim biznesmenem. Prowadzi klub Atelier. Trzy lata temu także na portalu społecznościowym dokonał coming out'u. Przyznał publicznie, że jest gejem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Jacekplacek 2015-12-16 20:23:56
    Statek tonie to szczury uciekają.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA