REKLAMA

PO: kandydatem PiS na premiera będzie Jarosław Kaczyński

  • Autor: TM
  • 18 września 2015 09:03
PO: kandydatem PiS na premiera będzie Jarosław Kaczyński Według Grzegorza Schetyny rzeczywistym kandydatem PiS na premiera jest Jarosław Kaczyński. Fot. youtube.com

Według szefa MSZ Grzegorza Schetyny Beata Szydło jest rzeczywistym kandydatem PiS na premiera. To Jarosław Kaczyński, o ile PiS wygra wybory parlamentarne, zostanie ogłoszony kandydatem na szefa rządu - stwierdził w TVP Info.

Moja intuicja mówi, że Szydło nie będzie kandydatem na premiera - powiedział Schetyna. Uważam, że po wyborach, jeżeli mam nadzieję tak się nie stanie, że PiS mógłby tworzyć koalicję, czy nie daj Boże rządzić samodzielnie, to uważam, że kandydatem będzie Jarosław Kaczyński - powiedział Schetyna.

Moja intuicja mówi, że Szydło nie będzie kandydatem na premiera - powiedział Schetyna. Fot. facebook.com

Szef MSZ przywołał czwartkową debatę na temat imigrantów w Sejmie.

Nie było Beaty Szydło. Jeżeli mówić o spawach imigrantów, w tak ważnej debacie, która się w Sejmie odbywała, to właśnie Beata Szydło jako kandydatka na premiera PiS powinna pokazać, jaką ma wizję rozwiązania tego problemu. Nie było żadnego głosu z jej strony. Głos fundamentalny, strategiczny, antyimigrancki zajął Jarosław Kaczyński. To jest dla mnie symboliczne - stwierdził.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Tur_bur 2015-09-18 09:56:22
    Czyżby Jarek używał samoopalacza, czy to tylko photoshop? Jarek premierem, a więc Macierewicz na feldmarszałka polnego.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA