REKLAMA

PO publikuje film. Żandarm zatrzymał obywatela, by Macierewicz mógł przejść

  • Autor: GP
  • 24 lutego 2017 09:19
PO publikuje film. Żandarm zatrzymał obywatela, by Macierewicz mógł przejść Szef MON stał się obiektem ataku już wcześniej, gdy w Toruniu jego kolumna uczestniczyła w kolizji. (fot. twitter.com/mon_gov_pl)

• PO opublikowała film, na którym żandarm wojskowy zatrzymuje samochód, by minister mógł przejść środkiem drogi.
• Platforma sugeruje, że tak wygląda przemieszczanie się Antoniego Macierewicza i czeka na więcej takich materiałów od obywateli.

Platforma Obywatelska dotarła do nagrania, na którym widać przejście polityków, najprawdopodobniej ministra obrony narodowej (MON). PO pokazuje, że żandarm wojskowy zatrzymał pojazd, w którym była kamera, by umożliwić zwykłe przejście polityków.

- Nigdy dotąd żaden Minister Obrony Narodowej nie traktował żołnierzy w taki sposób. Absolutnie oburzające. Nie mieści nam się to w głowie - i nie tylko nam, bo ten film otrzymaliśmy z prośbą o udostępnienie - pisze partia oceniająca zaprezentowaną sytuację.

PO prosi by podobne nagrania przesyłać do reprezentantów partii.

Po publikacji filmu w czwartek (23 lutego) do piątkowych (godzin porannych) MON nie ustosunkował się do sprawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA