REKLAMA

PO: wynik wyborów nie jest jeszcze przesądzony

  • Autor: TM
  • 06 października 2015 09:13
PO: wynik wyborów nie jest jeszcze przesądzony Boję się, że do końca kampanii Polacy nie posłuchają, jak lider PiS rozmawia z premier Kopacz – powiedziała Kidawa-Błońska. Fot. kidawa-blonska.pl

Wierzę w odwrócenie trendu w sondażach. Wynik wyborów nie jest przesądzony – powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska w Radiu ZET. Jej zdaniem nie można na razie rozpatrywać czarnych scenariuszy dla Platformy Obywatelskiej.

Jesteśmy na ostatniej prostej kampanii, która się zmienia. Dzieje się bardzo dużo. Wydaje mi się, że wszystko jest możliwe. Koncentrujemy się na wyborach, bo wynik nie jest przesądzony - przekonywała.

Taka koalicja?

Marszałek skomentowała też sprawę pomysłu koalicji PO-PiS-PSL pod przewodnictwem Janusza Piechocińskiego.

Jak on to sobie wyobraża? Nie ma żadnych punktów wspólnych między PO i PiS - mówiła Kidawa-Błońska, która przypomniała także, że wciąż czeka na debatę Ewa Kopacz - Jarosław Kaczyński.

Debata z Kaczyńskim

Boję się, że do końca kampanii Polacy nie posłuchają, jak lider PiS rozmawia z premier Kopacz.

Jej zdaniem namawianie do debaty nie ośmiesza Ewy Kopacz.

To nie jest nic nadzwyczajnego. Wszędzie na świecie tak wyglądają kampanie wyborcze - odpowiadała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA