REKLAMA

Policja kontroluje "Szydłobus". Brudziński: Teresa dała radę

  • Autor: TM
  • 20 października 2015 08:45
Policja kontroluje "Szydłobus". Brudziński: Teresa dała radę Po wyjeździe spod gmachu telewizji policja zatrzymała do kontroli ”Szydłobus”. Fot. twitter.com

To, co się wydarzyło, jest najlepszym dowodem, jakie standardy obowiązują w PO. Policja dokonała "prewencyjnej pokazówki" - powiedział w TVN24 Joachim Brudziński z PiS. Polityk skomentował zatrzymanie do kontroli ”Szydłobusu” po wieczornym starciu Kopacz-Szydło.

Po wyjeździe spod gmachu telewizji policja zatrzymała do kontroli ”Szydłobus”. Otrzymała zgłoszenie, że autobus jest przeładowany - poinformował na Twitterze Krzysztof Łapiński z PiS,

To co się wydarzyło, jest najlepszym dowodem na to, jakie standardy obowiązują w PO. Czy można sobie wyobrazić sytuację, że w demokratycznym państwie po debacie policja zatrzymuje autobus głównej konkurentki urzędującej pani premier i kontroluje pod pretekstem jakiegoś zagrożenia czy niebezpieczeństwa? - powiedział Brudziński.

Stwierdził, że policja dokonała "prewencyjnej pokazówki".

Wygląda na to, że pani Teresa (Piotrowska, szefowa MSW) dała radę - stwierdził.

Wierzę w to, że funkcjonariusze policji oraz innych służb mundurowych na szczęście odliczają dni do 25 października. Zdecydowana większość funkcjonariuszy liczy na to, że po 25 października będzie rząd i premier, która rzeczywiście zadba o tych, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo - powiedział Brudziński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • frania 2015-10-20 10:26:00
    Panu Brudzińskiemu wszystko kojarzy się z metodami stosowanym przez PIS. A rutynowa kontrola nie może się zdarzyć. Oj Ty biedaczku, współczuję:)
  • joantek 2015-10-20 10:15:45
    lol. po debacie ich zatrzymali.... straaaaaszne! nie ma świętych krów na drogach! mało u nas ludzi umiera na trasie? gdyby zatrzymali ich przed debatą to można by mówić o prowokacji i to jeszcze naciąganej. a tak to wygląda, że sam pis zadzwonił żeby pokazać jakie to nasz państwo opresyjne...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA