REKLAMA

Policja powstrzymała desperata pod Sejmem. Zatrzymany chciał się podpalić

 • Autor: GP
 • 21 marca 2016 15:22
Policja powstrzymała desperata pod Sejmem. Zatrzymany chciał się podpalić Jedno z wejść do budynku Sejmu RP. (fot.:wikipedia.org/domena publiczna)

• W poniedziałek rano (21 marca) doszło do zatrzymania mężczyzny w okolicach Sejmu.
• Z nieoficjalnych informacji wynika, że gdyby nie interwencja stołecznej policji mogło dojść do samospalenia przed siedzibą parlamentu.

W poniedziałek około godziny 10.00 w Warszawie doszło do zatrzymania mężczyzny. Cała sytuacja miała miejsce na ulicy Wiejskiej, na której mieści się kompleks budynków parlamentu. TVN Warszawa poinformował, że służby porządkowe powstrzymały mężczyznę w odległości 280 metrów od terenu Sejmu.

Portal dowiedział się, że 70-letni mężczyzna miał oblać się płynem przy Wiejskiej 19. Świadek zdarzenia poinformował przebywających nieopodal funkcjonariuszy o tym co zobaczył. Podejrzewał, że może dojść do próby samospalenia. Takie informacje przekazał Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji.

Policjanci w czasie interwencji stwierdzili, że prowodyr może stwarzać zagrożenie dla siebie i otoczenia, po czym doprowadzili do zatrzymania i przewieźli mężczyznę do szpitala.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • życie! 2016-03-21 18:11:42
  Do Andy: Sam wam ten pomysł posunąłem barany niszczenie autorytetu TK, również poruszałem kwestie oszczędności OFE. PiS doszedł do władzy po nagłośnieniu największej w historii powojennej polski afery gruntowej masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych w obrębach gmin na "B"budowlane, gdzie właściciele gruntów nawet niebyli stronami postępowania co stanowi rażące naruszenie przepisów prawa, przemilczałem w powyższym czasie iż to w większości PiS w samorządach do takiego burdelu i przestępstw doprowadził, cały zamęt Kontynuacyjny wokół TK wszystko układa w jedną całość. Materiał wciąż jest w obrocie prawnym, nie mam żadnego interesu oby na chwilę obecną jego użyć, dłużej proceder przestępczy przeciągany przez PiS nieprzywracający gruntów rolnych do stanu pierwotnego w obrębach gminna na "R" z"B"dla mnie woda na młyn(wypiją zapewniam piwo jakie naważyli)owszem jestem prawicowcem lecz uczciwym!
 • Andy 2016-03-21 17:47:06
  Też mi 'sensacja'. Za PO-PSL jeden się nie tylko oblał ale i podpalił. Tego już nie pamiętacie? Teraz przynajmniej zapobieżono tragedii. Ten zaś co majaczy o braku ładu prawnego przenie do niedawna nie wiedział nawet o tym, że jest coś takiego jak TJ [a ten TK ma korzenie PRL-owskie, ten sam TK zatwierdził zabranie 150 mld zł naszych składek z OFE, mówiąc dosadnie - kradzież, aby łatać dziurę w wydatkach].
 • życie! 2016-03-21 17:13:09
  Ludzie zdesperowani brakiem ładu prawnego w Polsce jak za komuny, podobny incydent pamiętam miał miejsce na dawnym stadionie 10lecia w Warszawie tyko tamten faktycznie się podpalił publicznie!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA