REKLAMA

Politycy PiS też byli nagrywani? Podobno są taśmy

  • Autor: AT
  • 05 listopada 2015 10:02
Politycy PiS też byli nagrywani? Podobno są taśmy Za nagrania polityków PiS odpowiadają osoby, które udawały gości lokalu (fot.pixabay.com)

Podobno istnieją taśmy, na których nagrani zostali politycy PiS. Jednak nie ma żadnych informacji wskazujących na to, aby ktoś miał te taśmy.

Według "Faktu" do nagrań polityków Prawa i Sprawiedliwości i dochodzić miałoby w warszawskiej restauracji Buffo, mieszczącej się zaledwie kilkaset metrów od Sejmu.

- Pada kilka nazwisk osób nagranych, ale na razie nie ma żadnych konkretnych informacji wskazujących na to, aby ktoś konkretny miał te taśmy i chciał je wykorzystać - mówi w rozmowie z "Faktem" osoba zbliżona do służb specjalnych.

"Fakt" pisze, że w odróżnieniu od tzw. afery taśmowej, za nagrania w Buffo odpowiadają osoby, które udawały gości lokalu, a podsłuch zakładany był w solniczkach znajdujących się na stolikach.

Gazeta spekuluje również, kto może być odpowiedzialny za nagrywanie polityków - twierdzi, że jedną z ewentualności jest intryga wewnątrz PiS. Miałaby ona osłabić jedną z frakcji przed rozdziałem stanowisk w państwie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA