REKLAMA

Politycy PiS w Krakowie świętują odzyskanie niepodległości

  • Autor: PAP
  • 11 listopada 2015 16:40
Politycy PiS w Krakowie świętują odzyskanie niepodległości Prezes PiS Jarosław Kaczyński i kandydatka na premiera Beata Szydło uczestniczą w środę w zorganizowanych przez to ugrupowanie obchodach Święta Niepodległości w Krakowie. (fot. Twitter)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński i kandydatka na premiera Beata Szydło uczestniczą w środę w zorganizowanych przez to ugrupowanie obchodach Święta Niepodległości w Krakowie.

W uroczystościach biorą udział działacze i parlamentarzyści PiS, a także przyszli ministrowie nowego rządu m.in. Andrzej Adamczyk, Antoni Macierewicz, Mariusz Błaszczak, Adam Lipiński, marszałek Marek Kuchciński. Członkowie nowego rządu na Wawelu zostali powitani oklaskami.

Reprezentanci PiS, tuż przed mszą św., która rozpoczęła się w Katedrze na Wawelu, złożyli kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II. Później oddadzą hołd marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu oraz Lechowi i Marii Kaczyńskim.

Ze Wzgórza Wawelskiego uczestnicy uroczystości przejdą pod Krzyż Katyński, gdzie zaplanowano wystąpienie prezesa Jarosław Kaczyńskiego i zaproszonych gości. Do Krakowa przyjechali m.in. Węgrzy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA