REKLAMA

Polska delegacja jedzie do Białorusi

 • Autor: PAP/JS
 • 28 sierpnia 2017 20:46
Polska delegacja jedzie do Białorusi Ryszard Terlecki zaznaczył, że w polskiej delegacji, która we wtorek i w środę będzie przebywać z wizytą na Białorusi znajdą się m.in. posłowie oraz przedstawiciele niektórych resortów (fot. facebook)

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki we wtorek i w środę (29 i 30 sierpnia) będzie przebywał z wizytą na Białorusi. Jak poinformował, w trakcie swojej wizyty odbędzie rozmowy m.in. z przedstawicielami białoruskiego parlamentu, opozycji oraz Polonii.

Terlecki zaznaczył, że w polskiej delegacji, która we wtorek i w środę będzie przebywać z wizytą na Białorusi znajdą się m.in. posłowie oraz przedstawiciele niektórych resortów.

"Spotkamy się z przedstawicielami Sejmu, administracji prezydenckiej, oczywiście z Polakami przebywającymi na Białorusi, a także z przedstawicielami opozycji oraz z hierarchami Kościoła" - powiedział wicemarszałek Sejmu.

Jak dodał spotkania polskiej delegacji będą miały miejsce w Mińsku oraz Grodnie i potrwają do środy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • really? 2017-08-30 14:10:33
  Do tambylec: Byłem w Białorusi wiele razy. Jedyny plus że jest tam na prawdę czysto i schludnie. Poza tym bieda, komuna i reżim. Nie chciałbym tam mieszkać za nic w świecie i ty też nie. Być może to samo przyjdzie do nas dzięki PISowi (minus czystość i schludność).
 • tambylec 2017-08-30 13:46:49
  Jak byście, jeden z drugim, pomieszkali obecnie, choć trochę na Białorusi, to moglibyście coś o tym Kraju powiedzieć. Niektórzy malkontenci już się przekonali, że tam jest, nie gorzej, jak na Bawarii. Ale opluwać wszystko co obecnie robi Sejm, Senat i Rząd, jest łatwo, bo za darmo. Nie stać Was nawet na wycieczkę aby się o tym przekonać.
 • :-) 2017-08-29 08:39:42
  Do Porady.: Pełna zgoda, jadą po instrukcje jak wprowadzić w Polsce, Białoruski model demokracji :-).REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA