REKLAMA

Pomaska pozwała radną PiS. Poszło o wpis i słowa "ogolić na łyso"

  • Autor: GP
  • 29 czerwca 2016 14:33
Pomaska pozwała radną PiS. Poszło o wpis i słowa "ogolić na łyso" Agnieszka Pomaska (PO) chce satysfakcji w postaci przeprosin i darowizny na cele charytatywne od krakowskiej radnej PiS. (fot.:pomaska.pl)

• Agnieszka Pomaska chce od radnej PiS przeprosin i dziesięciu tysięcy złotych na cel charytatywny.
• Posłanka czuje się dotknięta wpisem radnej, który opisywał jej zachowanie w marcu w Sejmie.
• Radna nie ma zamiaru przepraszać.

Wpis z marca br. obrażający posłankę PO, Agnieszkę Pomaską doczekał się pozwu sądowego. "Gazeta Krakowska" opisuje kulisy sprawy i precyzuje, że za wpis posłanka PO od radnej PiS chce przeprosin publikowanych w mediach i 10 tys. złotych na poczet Fundacji Projekt: Polska od Anny Kołakowskiej.

"Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso" napisała na portalu społecznościowym Anna Kołakowska, która w Krakowie jest radną PiS.

Czytaj: Posłanka Pomaska była obiektem kpin posłów większości rządzącej

Agnieszka Pomaska w czasie debaty sejmowej atakowała PiS za próbę przeforsowania w parlamencie uchwały o obronie suwerenności Polski. Posłanka podarła projekt tej uchwały na mównicy, a ten gest popchnął polityków PiS do komentarzy, zarówno na sali sejmowej jak i w sieci. Wtedy pojawił się obraźliwy wpis. Ponieważ post zawierał łącze do relacji z debaty, nie było wątpliwości kogo radna miała na myśli.

Radna PiS nie zamierza przepraszać. Nie ma też zamiaru wpłacać kwoty na cel charytatywny. Takie jej stanowisko sugeruje, że panie spotkają się na sali sądowej.

W maju PO złożyła w prokuraturze w stolicy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Kołakowską. 24 czerwca policja wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Paweł 2016-06-29 23:26:27
    Krzykliwe , platformerskie bydełko .Bardzo agresywna i chamska baba , nie wiem skąd taka miernota znalazła się w sejmie . Zdaje się że w PO lepsze apanaże są od większej bezczelności na partię rządzącą .Musicie się matoły pogodzić że ludzie was już nie chcą , a to co robicie to kwiczenie po odsunięciu od żłoba .
  • Marlena 2016-06-29 23:23:30
    POpyska POmaska zdradza kraj na każdym kroku!!!!!!!! Powinna przeprosić POLAKÓW!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA