REKLAMA

Posiedzenie rządu 19 stycznia: Czym zajmą się ministrowie?

  • Autor: GP
  • 18 stycznia 2016 15:32
Posiedzenie rządu 19 stycznia: Czym zajmą się ministrowie? Premier Beata Szydło, minister Witold Waszczykowski i Konrad Szymański (P. Tracz/KPRM/premier.gov.pl)

· Rada Ministrów spotka się na roboczym posiedzeniu 19 stycznia (wtorek).
· Głównymi punktami spotkania będą ekonomia i edukacja.

Wtorkowe (19 stycznia) posiedzenie rządu będzie miało stosunkowo krótki przebieg. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zakłada tylko cztery punkty spotkania, które zacznie się w samo południe.

Rząd rozpocznie obrady od projektu ustawy o zmianie ustawy o kosztach sądowych. Procedowane zmiany mają dotyczyć tylko procesów sadowych cywilnych. Ten punkt będzie referował przedstawiciel ministerstwa sprawiedliwości.

Przeczytaj o spotkaniu Andrzeja Dudu z Jensem Stoltenbergiem.

Następnie Rada Ministrów zajmie się rozporządzeniem traktującym o specjalnej strefie ekonomicznej w Słupsku. Co jest jednym z najważniejszych ekonomicznych tematów nadchodzących dni.

Czwartym punktem spotkania są planowane zmiany w systemie oświaty oraz harmonogram ich wdrażania. O rozpatrzenie tych punktów wnosi minister edukacji narodowej.

Spotkanie zamknie omówienie spraw bieżących.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA