REKLAMA

Posłowie komisji administracji odwiedzą ośrodek dla uchodźców

  • Autor: PAP/GP
  • 26 stycznia 2016 17:22
Posłowie komisji administracji odwiedzą ośrodek dla uchodźców Posłowie chcą sprawdzić, czy polskie ośrodki są przygotowane na możliwe zwiększenie ilości przebywających w Polsce osób obcego pochodzenia. (fot. wikimedia.org/CC)

Posłowie z komisji administracji i spraw wewnętrznych odwiedzą w lutym Ośrodek dla Cudzoziemców w Podkowie Leśnej-Dębaku oraz spotkają się z szefem Urzędu ds. Cudzoziemców - poinformowano we wtorek na posiedzeniu tej komisji.

Wizytę w ośrodku zaplanowano na wtorek 23 lutego. Poprzedzi ją spotkanie z szefem Urzędu ds. Cudzoziemców, omówienie procedur uchodźczych oraz organizacji systemu pomocy socjalnej osób ubiegających się o pomoc międzynarodową.

Konieczność sprawdzenia przez posłów z komisji kwestii przygotowania do przyjęcia uchodźców, co stało się tematem ożywionej debaty publicznej w Polsce, podkreślał na posiedzeniu komisji jej przewodniczący Arkadiusz Czartoryski (PiS), zachęcając posłów do wzięcia udziału w wyjeździe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA