REKLAMA

Powołanie rządu premiera Morawieckiego - sieć komentuje

  • Autor: DK
  • 11 grudnia 2017 18:58
Powołanie rządu premiera Morawieckiego - sieć komentuje Fot. Jakub Szymczuk/KPRP

Premier Mateusz Morawiecki i członkowie jego rządu zostali zaprzysiężeni. Roszad na stanowiskach w Radzie Ministrów zabrakło, nie zabrakło natomiast różnorodnych komentarzy w sieci.

Do kluczowej zmiany doszło jedynie na stanowisku Prezesa Rady Ministrów, na którym Mateusz Morawiecki zastąpił Beatę Szydło pełniącą teraz funkcję wiceprezesa Rady Ministrów.

Brak zmian w rządzie to – mimo niewielu roszad - bardzo nośny temat. Komentarze napływały więc intensywnie, a nowi-starzy ministrowie to świetny temat do nieco kąśliwych uwag.

Wiele emocji wzbudziły także oficjalne słowa przysięgi, w której ministrowie wygłaszali przyrzeczenie na Konstytucję. Internauci nie ukrywali zażenowania tą sytuacją.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • ??? 2017-12-12 09:13:06
    Wszyscy przysięgali na Konstytucję! Czyżby mieli zamiar skończyć z jej łamaniem czy jak wcześniej popełniają krzywoprzysięstwo?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA