REKLAMA

Premier Beata Szydło odwiedziła w Mikołajki dzieci w Kętach

  • Autor: GP
  • 07 grudnia 2015 10:55
Premier Beata Szydło odwiedziła w Mikołajki dzieci w Kętach Premier Beata Szydło z podopiecznymi kętowskiego ośrodka opiekuńczo-wychowawczego (fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera, premier.gov.pl)

Szefowa rządu odwiedziła Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczej w Kętach, w woj. małopolskim. Głównym punktem spotkania było spotkanie z młodzieżą i dziećmi przebywającymi w ośrodku. Beata Szydło wręczyła im upominki i obejrzała występ przygotowany przez podopiecznych placówki.

Premier Szydło była w niedzielę 6 grudnia w miejscowość Kęty. Przebywała w ośrodku wychowawczym dla młodzieży i spotkała się z podopiecznymi tego miejsca. Placówka jest całodobowym ośrodkiem opiekuńczym, w którym młodzież z okolicznych szkół i miejscowości udziela się i organizuje swój czas wolny. Ma do dyspozycji zajęcia z tańca, teatru i może uprawiać sport.

Premier obejrzała przygotowany przez dzieci spektakl i wręczyła im upominki.

Ośrodek w międzywojennym budynku

Placówka mieści się w częściowo przedwojennym budynku. Pierwotnie pełnił on funkcję internatu następnie został rozbudowany o pawilon wraz z przewiązką i zmieniono jego funkcję na placówkę oświatową.

Źródło: fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera, premier.gov.pl

Źródło: fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera, premier.gov.pl

Źródło: fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera, premier.gov.pl

Źródło: fot. P. Tracz/Kancelaria Premiera, premier.gov.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Roman 2015-12-07 12:23:11
    Po pierwsze to Pani Premier Polski a po drugie to nie bawi sie tylko pracuje społecznie. Co za prymitywny matolek wymyslił taki chamski tytuł. Przestaje od dzis czytac i lubic na facebooku tego szmatławca wnpREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA