REKLAMA

Premier Beata Szydło z wizytą w Punkcie Socjalnym Caritas Archidiecezji Krakowskiej

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 21 marca 2016 11:46
Premier Beata Szydło z wizytą w Punkcie Socjalnym Caritas Archidiecezji Krakowskiej Podczas spotkania zapowiedziała, że rząd przygotuje projekt ustawy, która będzie wspierać osoby potrzebujące (fot. twitter/Kancelaria Premiera)

Premier Beata Szydło odwiedziła dzisiaj (21 marca) Punkt Socjalny Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Podczas spotkania zapowiedziała, że rząd przygotuje projekt ustawy, która będzie wspierać osoby potrzebujące i ograniczy marnowanie żywności.

Producenci i sprzedawcy mają zyskać możliwość przekazania żywności, której nie sprzedadzą, do instytucji, ośrodków i samorządów.

Premier Beata Szydło spotkała się także z pracownikami i wolontariuszami Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Premier Beata Szydło spotkała się także z pracownikami i wolontariuszami Caritas Archidiecezji Krakowskiej (fot. twitter/Kancelaria Premiera)

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Sk 2016-03-21 12:49:35
    A jeszcze można pomóc potrzebującym w Afryce i na bliskim wschodzie ,i nie tylko, a warto aby odkupić grzechy pani Merkel i zmniejszyć słuszną nienawiść ludzi,którzy przyjechali do Niemiec na zaproszenie, a teraz ich się przegania traktując jak ,,bydło"
  • Sk 2016-03-21 12:00:03
    Wreszcie może być normalnie. Gratulacje wszystkimREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA