REKLAMA

Premier Beata Szydło życzy Polakom Wesołych Świąt

 • Autor: GP
 • 23 grudnia 2016 14:51

Beata Szydło złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

W piątek (23 grudnia) Kancelaria Premiera Rzeczpospolitej opublikowała spot internetowy, w którym premier Beata Szydło złożyła życzenia wszystkim Polakom. Okazją do wygłoszenia wystąpienia były oczywiście święta Bożego Narodzenia.

- Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie - mówiła premier, w krótkim materiale. - Ten niezwykły czas, kiedy możemy zatrzymać się na dłużej i skupić na tym, co najważniejsze. Kiedy przychodzi na świat Chrystus. Razem z Nim przychodzi Nadzieja i Miłość.

I dalej:

- Szanowni Państwo, niech ten świąteczny czas będzie pełen radości, wiary, uśmiechu i wzajemnej życzliwości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Iwona Franek K.z rodziną 2016-12-25 14:28:43
  Dziękujemy!!! I również życzymy Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i dużo uśmiechu na co dzień dla pani Premier.
 • Mariola 2016-12-24 23:46:43
  Do Wolny:Gwarantuję ci że jak będą rządzić co najmniej tyle co PO to odczujesz zmianę!!!!!!! Nie sądzisz chyba że z pustego a wręcz zadłużonego kraju można zrobić wszystko w ciągu Roku i od razu wszystko wyrównać i jeszcze na dodatek ci komplikują, utrudniają i nasyłają innych (UE)!!! To jest tylko krok Z.P.w dobrym kierunku,ale niestety na wszystko trzeba CZASU(Nie od razu odbudowano Warszawę)!!! Pozdrawiam
 • Romuś 2016-12-24 15:08:45
  Ta baba zachowuje się jak prosta mało ambitna katechetka, co skrzywdziła naród że do polityki poszła i na mierności swojej wyszła ... Psia krew z nią.
 • Wolny 2016-12-23 15:38:26
  Za życzenia dziękuję i wzajemnie, ale żeby się spełniły trzeba dołożyć do rent i emerytur , wtedy mogę chwalić p. Premier po wszystkich odpustach. Pewnie też takie niespełnione życzenia będą na Nowy Rok razem z podwyżkami ale nie rent i emerytur. Takich i innych bzdurnych życzeń słucham od 67 lat i nic z tego nie mam.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA